Černé skládky #2352

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   10. 4. 2017 (10:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U psího koše jsou odloženy pytle s odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2017 (13:38)

Uklizeno Čistou Trojkou.