Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2351

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Beata   |   10. 4. 2017 (09:50)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,
Na rohu Kubelikovy a Borivojovy je neporadek kolem zamcenych popelnic.
Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2017 (11:56)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Čistá Trojka

Vložil(a): Beata   |   10. 4. 2017 (12:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji a přeji krásný den :)