Úklid ulic #2347

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   8. 4. 2017 (21:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opět spousta drobných částeček polystyrenu v ulici Jeseniova. Chybí kontinuální úklid. Polystyren je roziřován do širokého okolí, je ho plno i v postranních ulicích a na cestě na Parukářku. Zadavatelem stavebních prací je obec - při takto rozsáhlé rekonstrukci bych očekával šetrnější přístup k obyvatelům okolní zástavby.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2017 (16:20)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Úklid a kontrolu uvedeného místa jsme naplánovali na následující pracovní den.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2017 (15:22)

Dobrý den,
uvedenou lokalitu jsme prošli a poklidili. Včetně polystyrenu, igelitů a nepořádkem za auty. Počítáme, že to vítr za chvíli ze stavby zase všude nafouká:-)
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Petr   |   11. 4. 2017 (15:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Podle mého názoru by se takové množství polystyrenu nemělo vůbec ze stavby šířit. Jsou ho plné okolní byty, jeho stopy jsou až v parku Parukářka. Město jako zadavatel mělo zkontrolovat, jestli stavba probíhá za použití nejlepších dostupných technologií. Při řezání polystyrenu by mělo být použito kvalitní odsávání. Stavba by měla být dostatečně zakryta. Namísto toho je krycí síť na mnoha místech potrhaná, anebo zcela schází.