Autovraky #23460 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Ondřej   |   9. 6. 2024 (21:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dlouhodobě odstavený vrak pred Boleslavskou 10.

Reakce Čisté Trojky | 9. 6. 2024 (21:51)

Dobrý den.
Děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Správa služeb HMP.
Marek Čistí Trojka