Úklid ulic #2346

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Adam   |   8. 4. 2017 (08:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o úklid velké krabice (cca 1,5m x 1,5m) plné polystyrenů, kterou někdo nechal kousek od dětského hřiště V Jezerách, u vodárny. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2017 (11:14)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a vše kompletně uklidili. Čistá Trojka

Vložil(a): Adam   |   12. 4. 2017 (13:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za rychlé vyřešení.