Závady chodníků a komunikací #23436 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): David   |   6. 6. 2024 (18:43) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Uzavřený chodník. Není nijak značeno, že je chodník uzavřen. Zároveň jsou zde zakázkové značky, které již dle data neplatí.

Reakce Čisté Trojky | 7. 6. 2024 (08:14)

Dobrý den,
děkujeme Vám za Vámi nahlášený podnět. Toto hlášení bylo zaevidováno na TSK pod číslem WR0F1Z7U a nyní bude zpracováno.
Marek Čistá Trojka