Závady chodníků a komunikací #23428 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   5. 6. 2024 (20:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbity chodnik.

Reakce Čisté Trojky | 6. 6. 2024 (08:18)

Dobrý den,
děkujeme Vám za Vámi nahlášený podnět. Toto hlášení bylo zaevidováno na TSK pod číslem WRRBKS31 a nyní bude zpracováno.