Úklid ulic #2342

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Pavel   |   6. 4. 2017 (15:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jak dlouho je možné, aby v ulici V Okuží byl odstaven vrak automobilu? Navíc je ulice často používána jako "autodílna", takže je nebezpečné nechat tam volně chodit děti.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   7. 4. 2017 (11:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedené místo se zajedeme podívat a vrak nahlásíme magistrátu.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2017 (15:04)

Dobrý den,
vrak jsme nahlásili magistrátu hl. m. Praha.
Čistá Trojka