Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2341

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   6. 4. 2017 (14:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o odstranění nepořádku kolem popelnice, která se nachazí v ulici Ambrožova u domu čp. 12. Dále prosím i o odstranění prkna, které je již delší dobu opřeno o zeď u vchodu čp. 9. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 4. 2017 (16:03)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme vše kompletně uklidili. Čistá Trojka