Černé skládky #2340

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   6. 4. 2017 (11:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stromek vánoční na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 4. 2017 (15:34)

Uklizeno Čistou Trojkou