Černé skládky #2339

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   6. 4. 2017 (10:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psací stůl u textilních kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 4. 2017 (12:20)

Uklizeno Čistou Trojkou.