Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2338

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Kateřina   |   6. 4. 2017 (09:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

děkuji za odstranění odpadu ze 4.4.2017. Ještě v ten stejný den odpoledne tam někdo dal pneumatiky. Posílám fotku a prosím o jejich odstranění.

Děkuji moc.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 4. 2017 (14:19)

Dobrý den,
odvoz pneumatik jsme naplánovali na pondělí 10.4.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2017 (14:15)

Dobrý den,
pneumatiky a další odpad jsme uklidili.
Čistá Trojka