Černé skládky #2337

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   5. 4. 2017 (18:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, posílám každodenní obrázek, kde podnikatel s potravinami Štítného 38 nedává vůbec odvážet odpad (myslím tak jednou týdně) vše ostatní co se nevejde hází vedle popelnice. V tom se přes noc přehrabují bezdomovci a rozlítává se po celé ulici. Dalo by se prosím upozornit majitele provozovny, aby po sobě uklízel. Když bylo kolem méně odpadu vždy uklidil pravidelný úklid. Odpadu přibývá a nikdo neuklízí. Děkuji moc.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 4. 2017 (12:05)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili, pana podnikatele upozornili na tvoření černé skládky. Popelnici si tedy uklidil dovnitř.
Čistá Trojka

Vložil(a): Jaroslav   |   6. 4. 2017 (12:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vy jste úžasný! Díky moc za Váši práci. Hezký den.