Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2336

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jakub   |   5. 4. 2017 (15:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o odstranění nepořádku vedle stavby u bazénu Pražačka. Nejprve dělníci zabrali chodník, nyní materiál přesunuli na trávu. Prosím tedy buď o odstranění nepořádku, nebo o informaci že stavební firma má nahlášen a zaplacen zábor veřejné zeleně.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 4. 2017 (15:55)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pozemek na kterém se stavební materiál nachází není ve správě MČ Praha 3. Je to soukromý pozemek společnosti SPOFA,SPOJENÉ POD.PRO ZDRAV.VÝROBU, IČO: 24295, P3 Hus.11a ,P3 Hus.11a
Čistá Trojka

Vložil(a): Jakub   |   6. 4. 2017 (08:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, nezlobte se, ale veřejná zeleň je veřejná zeleň, bez ohledu na majitele pozemku.

Vložil(a): Jakub   |   6. 4. 2017 (16:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, dovoluji si upozornit, že tento problém není vyřešen. Veřejná zeleň je veřejná zeleň bez ohledu na majitele pozemku a firma potřebuje souhlas se záborem veřejné zeleně. Možná se mýlím, pak mě prosím vyveďte z omylu. Každopádně tak či tak se stavební firma pravidelně roztahuje i na chodník. Prosím o informaci zda má firma povolený zábor veřejného prostranství na chodník a přilehlou trávu.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 4. 2017 (16:53)

Dobrý den, pokusíme se výše zmíněné prověřit.
Čisté Trojka