Další podněty Čisté Trojce #2333

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   5. 4. 2017 (08:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kontejnery na tříděný odpad jsou nesmyslně umístěné:
- před vchodem domu
- uprostřed chodníku
- ve svahu
- v minimální blízkosti dalších dvou stanovišť...
Jsou vhodnější místa, kde by mohl být tříděný odpad...Např. v oblasti panelových domů (vysoká koncentrace obyvatel) Blahoslavova/Ostroměčská/Jeseniova není žádné stanoviště

Reakce Čisté Trojky   |   5. 4. 2017 (09:39)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který již v našem systému evidujeme z předchozích podnětů. Tyto podněty byly již předány firmě AVE CZ. Věříme, že se kontejnery brzy postaví mimo střed chodníku. Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   16. 8. 2017 (15:43)

Dobrý den,
dle informace MČ Praha 3 bude toto sběrné místo přeloženo.
Pavel, Čistá Trojka.