Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2332

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bobo   |   5. 4. 2017 (08:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozsypané odpadky u výtahu. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   5. 4. 2017 (11:36)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a vše uklidili. Čistá Trojka