Úklid ulic #23283 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): jarda   |   24. 5. 2024 (07:03) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

vysypany bordel

Reakce Čisté Trojky | 24. 5. 2024 (11:28)

Dobrý den děkujeme za Vas podnět. Bylo poklizeno