Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2327

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   4. 4. 2017 (12:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U nádob na odpad je odložená postel, sušák a kříňka. O kus dál je igelitový pytel se sutí.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 4. 2017 (14:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Ten je potřeba příště ještě potvrdit ve vašem emailu aby se zařadil do sekce k vyřízení. Takto zůstal v nepotvrzených a ihned ho nevidíme. Každopádně na místě jsme byli a nepořádek ve vnitrobloku uklidili. (což je tedy starost SVJ aby si zjednala v domě pořádek)
Čistá Trojka

Vložil(a): Jan   |   6. 4. 2017 (16:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Za obyvatelé bloku děkuji