Černé skládky #2325

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   4. 4. 2017 (10:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Za hotelem Giovani za betonovým rohem a reklamou Dorinth nepořádek a odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 4. 2017 (10:26)

Fotografie

Reakce Čisté Trojky   |   4. 4. 2017 (15:44)

Rozsáhlý nepořádek uklizen Čistou Trojkou.