Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2322

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Filip   |   3. 4. 2017 (14:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

bohužel, přetékáme :-(

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2017 (16:16)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme odpad zredukovali a okolo kontejnerů poklidili.
Čistá Trojka