Černé skládky #2321

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   3. 4. 2017 (14:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lednice na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2017 (16:04)

Uklizeno Čistou Trojkou.