Poškozený mobiliář #23195 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Milan   |   15. 5. 2024 (16:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená dlažba před domem Zelenky Hajského 10

Reakce Čisté Trojky | 16. 5. 2024 (08:37)

Dobrý den,
děkujeme Vám za Vámi nahlášený podnět. Toto hlášení bylo zaevidováno na TSK pod číslem WR4LH16D a nyní bude zpracováno.
Marek Čistá Trojka