Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #23189 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kristína   |   15. 5. 2024 (12:17) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den v parku židovské pece, na spodním chodníku blízko vstupu do objektu Olgy Havlové je zlomena velká větev spadla na chodník číslo na mne 734350017

Vložil(a): Kristína   |   15. 5. 2024 (12:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den je to Olgy Havlové 48 nepřipadalo se mi to do zpravy

Reakce Čisté Trojky | 15. 5. 2024 (12:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na MČ P-3.
Marek Čistá Trojka

Vložil(a): Kristína   |   15. 5. 2024 (12:24) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den je to Olgy Havlové 48 nepřipadalo se mi to do zpravy