Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #23180 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Damian   |   14. 5. 2024 (20:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,
v ulici na Trebesine nekdo vyhodil vedle nadob na trideny odpad barely od motoroveho oleje!
Hrozi znecisteni prirody a spodnich vod.
Prosim o uklid.

Reakce Čisté Trojky | 16. 5. 2024 (08:31)

Dobrý den,
děkujeme Vám za Vámi nahlášený podnět. Toto hlášení bylo zaevidováno na TSK pod číslem WRP5YDA1 a nyní bude zpracováno.
Marek Čistá Trojka