Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2318

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tereza   |   3. 4. 2017 (11:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
na rohu ulic Boleslavská a Slezská je již delší dobu nepořádek u kontejnerů na tříděný odpad.

Děkujeme za ochotu,
Lukáčová

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2017 (14:45)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka