Závady chodníků a komunikací #23151 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Regina   |   13. 5. 2024 (08:07) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Uvolněné kostky v chodníku, Přemyslovská 27

Reakce Čisté Trojky | 13. 5. 2024 (08:27)

Dobrý den,
děkujeme Vám za Vámi nahlášený podnět. Toto hlášení bylo zaevidováno na TSK pod číslem WRCZLET6 a nyní bude zpracováno.
Marek Čistá Trojka