Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2315

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   3. 4. 2017 (09:31)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2017 (14:04)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Po kontrole našeho místa je již vše v pořádku.
Pavel, Čistá Trojka