Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2314

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   3. 4. 2017 (08:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Celé Škroupovo nám. opět nepořádek. Láhve od piva,plechovky a smetí. Připadám si jak na smetáku a ne v parku. Zas bylo po sobotě a neděli nevím kdo tu má úklid nastaristi. A u jednoho stromu jsem zahlédla kostku s Autoškolu. Prosím o úklid. Diky

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2017 (11:38)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli, lokalitu prošli a již jen drobné odpadky uklidili. Pavel, Čistá Trojka