Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #23132 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Radek   |   10. 5. 2024 (19:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
igelit v koruně stromů, již to bylo 2x hlášeno a vždy s popiskem předáno na TSK. A nastaveno jako vyřízeno, a igelit je tam stále.
TSK hlásí že uvedený strom je na pozemku ve správě MČ a že to vyřešit nemůže.
Bude s tím tedy čistá trojka ve spolupráci s MČ něco dělat?
Prosím nastavit jako vyřízeno, až to bude opravu vyřízeno. Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 11. 5. 2024 (18:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na MČ P-3.
Marek Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 16. 5. 2024 (11:45)

Dobrý den,
plocha, na které se nachází strom s igelitem v ulici Slezská patří k MŠ Libická a OOŽP tento prostor běžně neudržuje i když patří MČ P3.

Nicméně igelit jsme již zadali k odstranění a v dohledné době bude igelit odstraněn.

S pozdravem a přáním hezkého dne MČ P-3