Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2313

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   3. 4. 2017 (08:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Domažlická 1479/10 - veřejná skládka před vstupem do domu.
Není kam šlápnout na chodníku, není kam zaparkovat, není vidět do křižovatky.
Všude se válejí odpadky a menstruační vložky.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2017 (11:23)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a již jen drobné odpadky uklidili. Pavel, Čistá Trojka