Závady chodníků a komunikací #23125 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   10. 5. 2024 (11:32) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na přechodu na začátku Fibichovy ulice je velká díra, do které nám spadla kola kočárku a málem se převrhnul

Reakce Čisté Trojky | 10. 5. 2024 (11:45)

Dobrý den,
děkujeme Vám za Vámi nahlášený podnět. Toto hlášení bylo zaevidováno na TSK pod číslem WRJCU7CQ a nyní bude zpracováno
Marek Čistá Trojka