Další podněty Čisté Trojce #2312

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   2. 4. 2017 (20:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Autoškola před Zvonařova 5.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2017 (11:35)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a již bylo uklizeno. Pavel, Čistá Trojka