Psí exkrementy #23110 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): eDitt   |   9. 5. 2024 (10:06) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vážení zastupitelé,

obracím se na Vás s prosbou o zvýšení kontrol ve vnitrobloku našeho obytného areálu “Dětské hřiště Vnitroblok Radhošťská”, kde podle pravidel platí povinnost vedení psů na vodítku. Toto pravidlo je bohužel často porušováno a mnoho psů se zde pohybuje volně. Tato situace představuje značné bezpečnostní riziko, zejména vzhledem k přítomnosti oploceného dětského hřiště uprostřed vnitrobloku, kde by si měly děti moci bezpečně hrát.

Dále bych ráda upozornila na časté konflikty mezi psy, což vytváří stresující prostředí nejen pro obyvatele s psy, ale i pro ty, kteří psy nemají. Situace je neudržitelná a vyžaduje okamžitou pozornost.

Žádám tedy o pravidelné kontroly dodržování pravidel chování psů v našem vnitrobloku, aby se zabezpečilo bezpečné a přívětivé prostředí pro všechny obyvatele.

Reakce Čisté Trojky | 9. 5. 2024 (10:53)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na MČ P-3.
Marek Čistá Trojka

Vložil(a): eDitt   |   9. 5. 2024 (15:49) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky, jen ještě doplním, že je to kritické hlavně v ranním čase 7:30 - 9:00

Vložil(a): eDitt   |   20. 5. 2024 (15:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, nikdo se mi neozval a nic se nezměnilo. Prosím o info, kam bylo předáno, ať se mohu doptat.