Psí exkrementy #2311

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bhuslava   |   2. 4. 2017 (14:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o odstranění psích exkrementů u vchodu do domu v Lucemburské 34 a také, pokud možno, o dezinfekci asfaltových chodníků kolem domů v Lucemburské ulici č. 34 a 36 kvůli moči.
Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2017 (15:52)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli lokalitu prošli a exkrementy uklidili. Pavel, Čistá Trojka