Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #23105 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Andrea   |   9. 5. 2024 (07:22) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o zastřihnutí keře, který přerůstá na chodník.

Reakce Čisté Trojky | 9. 5. 2024 (08:09)

Dobrý den,
děkujeme Vám za Vámi nahlášený podnět. Toto hlášení bylo zaevidováno na TSK pod číslem WR4S3MNB a nyní bude zpracováno.
Marek Čistá Trojka