Úklid ulic #2310

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lubomira   |   2. 4. 2017 (11:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Smeti na ulicy

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2017 (11:20)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a odpadky uklidili. Pavel, Čistá Trojka