Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2309

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vít   |   1. 4. 2017 (19:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den. Zasílám vám fotky z okolí kentejnerů před naším domem v Domažlické 10, kde je neustále nepořádek přestože zde bylo několil kontrol a slíbena náprava. Je strach chodit večer domů. Bohužel nelze zaslat i ten zápach který tam nyní je. Pořádek vydrží max. den po odvozu nebo úklidu.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2017 (11:21)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a již jen drobné odpadky uklidili. Pavel, Čistá Trojka