Úklid ulic #2308

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): MP Praha   |   31. 3. 2017 (15:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky kolem grilovacího místa v parku U Sv. Kříže, Praha 3.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 3. 2017 (15:54)

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Na místě jsme byli a odpadky poklidili.
Čistá Trojka