Psí exkrementy #23068 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Amadeusz   |   5. 5. 2024 (10:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ekstrementy na schodech


Reakce Čisté Trojky | 5. 5. 2024 (13:51)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět.Předáváme Pražským službám ke komplexnímu úklidu. Marek Čistá Trojka.