Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2306

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   31. 3. 2017 (11:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Binec a odložený nábytek u popelnic, odpadky a nedopalku rozházené až ke vchodu a na trávník před Koněvova 2414/153

Reakce Čisté Trojky   |   31. 3. 2017 (15:44)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka