Další podněty Čisté Trojce #2305

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ivo   |   30. 3. 2017 (21:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Možná to spadá do ranku TSK, ale na rohu Libické a Slezské u mateřské školky je již několik měsíců poměrně hluboká díra v chodníku o velikosti asi 60x80 cm. Chodí tu mnoho rodičů s dětmi do školky a i pro ostatní lidi je to v nočních hodinách poměrně spolehlivá past. Snad s tímto problémem pomůžete. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   31. 3. 2017 (11:10)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Toto opravdu spadá pod TSK. Tam jsme Váš podnět předali. TSK postupně nahlášená místa opravuje. Lhůta však bývá okolo 6-8 týdnů.
Čistá Trojka