Úklid ulic #2304

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ivo   |   30. 3. 2017 (21:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V Lupáčově ulici proti škole je nepořádek na cyklopruhu spočívající v rozsypaném písku, hlíně, kamenné drti po zimním posypu a střepy skla. Pro cyklisty velmi nepříjemný nepořádek.

Vložil(a): Ivo   |   30. 3. 2017 (21:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V Lupáčově ulici proti škole je nepořádek na cyklopruhu spočívající v rozsypaném písku, hlíně, kamenné drti po zimním posypu a střepy skla. Pro cyklisty velmi nepříjemný nepořádek

Reakce Čisté Trojky   |   31. 3. 2017 (11:51)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka