Další podněty Čisté Trojce #2302

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Milan   |   30. 3. 2017 (12:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrýden, nechci nikoho prudit, ale mám prosbu. v parčíku mezi ulicemi Želivského a Jeseniova má své zařízení Pražská plynárenská. Sousedí přímo s našim hřištěm (ZŠ Jeseniova). Prostor mezi budovou a plotem je velmi neuklizený. Probém je v tom, že ty odpadky lítají při větru po celém okolí. Nedalo by se s tou firmou nějak domluvit? Park samotný se uklízí pravidelně, ale ne podél plotů, bývají tam nedopalky cigaret, papíry a bohužel tam občas chodí i lidi na toaletu. Nedal by se úklid parku spojit s úklidem před ploty? Děkuji Milan Gála

Vložil(a): Milan   |   30. 3. 2017 (12:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za vyřízení

Reakce Čisté Trojky   |   30. 3. 2017 (15:03)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a odpadky uklidili. Plynárnám jsme nahlásili nepořádek na jejich pozemcích. Pavel, Čistá Trojka