Černé skládky #2301

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hlášeno přes SMS   |   30. 3. 2017 (09:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pytel a odpadky na ulici

Reakce Čisté Trojky   |   30. 3. 2017 (16:10)

Uklizeno Čistou Trojkou.