Další podněty Čisté Trojce #2300

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   30. 3. 2017 (08:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na Škroupovo nám. U ulice Zvonarova vyhozený monitor a na tentýž místě ve vnitrobloku nám. spíše v parku stojí u lavičky starý dětský kočárek. Prosím o úklid. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 3. 2017 (11:01)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uvedené věci uklidili. Pavel, Čistá Trojka