Úklid ulic #2296

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Matyáš   |   29. 3. 2017 (18:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozházené odpadky, pravděpodobně z nedalekých kontejnerů pro tříděný odpad. Bylo by super zvládnout uklidit trošku širší oblast, zítra budou odpadky pravděpodobně dost rozfoukané po okolí

Reakce Čisté Trojky   |   30. 3. 2017 (15:19)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a lokalitu od nepořádku uklidili. Pavel, Čistá Trojka