Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2295

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Eva   |   29. 3. 2017 (13:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

přetékající tříděný odpad

Vložil(a): Eva   |   29. 3. 2017 (13:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

potvrujji a predem dekujeme za napravu

Reakce Čisté Trojky   |   29. 3. 2017 (18:40)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli, odpad zredukovali a na místě uklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Eva   |   29. 3. 2017 (19:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den Pavle, děkujeme za snahu, ale situace už je stejná jako v poledne. Možná by stálo za to upozornit "provozovatele kontejnerů", aby zvýšil frekvenci vyvážení. Často už druhý den po vyprázdění je kontejner na plasty plný a slabší povahy vozí plasty celý den po Praze, až se jim někde podaří je udat (já). Silnější povahy to hodí do kontejneru na kartony, což není účelem hry - přetřřiďovat tříděný odpad. Přesto, děkuji, za okamžitou reakci. Čisté Trojce zdar!

Eva