Černé skládky #2290

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Olga   |   28. 3. 2017 (19:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V Jeseniově ulici č 36 a 38 se u domů,určených k demolici a nové výstavbě, hromadí stále víc odpadků, vyhazovaných bezdomovci,kteří objekt obývají. Odpadky jsou sice za plotem, ale páchnou, rozhání je vítr a jsou blízko cesty do parku, kudy projde mnoho lidí . Obtěžuje to stále víc také obyvatele našeho domu, kteří mají to potěšení mít odpadky pod okny. Prosím, aby se situace řešila s majitelem objektů. Děkuji za pochopení, s pozdravem Olga Ryparová, Jeseniova 34
e-mail : rypar.pavel@centrum.cz

Reakce Čisté Trojky   |   29. 3. 2017 (15:40)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Jedná se o tento objekt?
díky
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Olga   |   29. 3. 2017 (17:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

ano, je to tento objekt, posílám jako doklad foto ze svého balkonu, s pozdravem Olga

Reakce Čisté Trojky   |   30. 3. 2017 (14:40)

Dobrý den,
tyto pozemky a objekty by měli patřit firmě WH Estate s.r.o. Pokusíme se je kontaktovat a na nepořádek upozornit.
Čistá Trojka