Černé skládky #2288

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Albert   |   28. 3. 2017 (14:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Koněvova 57-tlf. budka - odložená stojcí lampa

Reakce Čisté Trojky   |   28. 3. 2017 (16:40)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a lampu uklidili. Pavel, Čistá Trojka