Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2287

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Iva   |   28. 3. 2017 (09:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Posílám správnou fotku.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 3. 2017 (15:11)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka